Koupit Steam hru

Portál www.soe.cz je autorizovaným prodejcem originálních Counter-Strike her s více jak pětiletou zkušeností a několika tisíci spokojenými zákazníky. Díky této placené službě můžeme nabízet vlastní CS 1.6 servery zdarma bez jakýchkoliv placených (VIP) výhodnění.

Prodáváme elektronické licence her, které jsou naprosto stejné jako krabicové verze. Dostanete od nás kód pro aktivaci Counter-Strike hry a jednoduchý návod na její stažení a instalaci. Na hru tedy nemusíte čekat a cena je v porovnání s krabicovými verzemi nižší. Objednávky můžete bezpečně uhradit hotově, převodem, kartou nebo mobilem.

Jak Steam hru získám

Získání hry je velice jednoduché. Stačí vyplnit objednávku na této stránce a uhradit částku dle instrukcí, které vám přijdou emailem. Po zaplacení vám zašleme emailem, v SMS nebo poštou Steam klíč - jedinečný autorizační kód, který vám umožní stáhnout a bez omezení používat konkrétní hry přes známou aplikaci Steam. Tento kód jednoduše vložíte do aplikace Steam a do 5 minut můžete hrát bez omezení kdykoliv a kdekoliv.

S hrou zasíláme jednoduchý návod, aplikace Steam je kompletně v češtině. Dotazy můžete směrovat na emaily v kontaktech nebo na telefon +420 607 759 737.

Nákup jakékoliv Steam hry

Dobít Steam Chcete jakoukoliv Steam hru?

Dobíte si Steam peněženku a získejte jakoukoliv Steam hru do minuty! Kupony jsou dostupné na stránkách www.herni-kupony.cz.


Dobít Steam peněženku


TOPlist